Pозвозка співробітників

Кожне поважаюче себе підприємство повинно забезпечувати комфортні умови праці для своїх підопічних. Крім нормованого робочого дня, часу на відпочинок і обідню перерву, важливим моментом є розвозка персоналу. Дана послуга практична з будь-якої точки зору, тому як:

  • Співробітникам не потрібно думати про те, як швидше дістатися до будинку, де вони зможуть повноцінно відпочити й розслабитися після важкого робочого дня;
  • Їм не доведеться витрачати час на очікування громадського транспорту і відчувати дискомфорт від високої завантаженості пасажирами в салоні;
  • Персонал буде чітко знати, в який час за ним повинна заїхати машина і відвезти до самої роботи;
  • Вони не будуть відчувати дискомфорт від зовнішніх чинників, таких як негода або потрапляння в пробку;
  • Вирішиться проблема з транспортом, якщо працівник живе в невеликому населеному пункті.

Крім цього, перевезення персоналу (Київ) може допомогти в організації робочого процесу. Як керівник, ви будете чітко знати, в який час співробітник прибуде на робоче місце і приступить до виконання своїх службових обов’язків.

Розвозка співробітників: безпека і зручність ваших співробітників

Наша компанія з організації пасажирських перевезень може допомогти стабілізувати ваш робочий графік і діяти чітко обумовленим планом. У нас ви можете замовити такі машини:

  • Службовий автобус;
  • мікроавтобус;
  • мінівен.

Наші водії мають великий досвід водіння і можуть гарантувати безпеку ваших співробітників під час поїздки. Також ви можете замовити нічне розвезення персоналу (Київ), якщо робочий день з яких-небудь причин довелося продовжити на кілька годин або ви працюєте в кілька змін.

Особливості нашої роботи

Ми дбаємо про те, щоб клієнти залишилися задоволені нашими послугами. Ми регулярно очищаємо салон транспортного засобу, а також перевіряємо його в автосервісі, вчасно усуваючи всі механічні неполадки. Ми намагаємося, щоб співробітникам було максимально комфортно під час поїздки.

Наша компанія працює в будь-які погодні умови, тому що ми усвідомлюємо важливість своєї діяльності. Доставляючи персонал по домівках, у співробітників залишається значно більше часу на повноцінний відпочинок і підготовку до нового робочого дня.

Ми здійснюємо перевезення не тільки по Києву, але і по Київській області, що дає можливість жителям маленьких селищ вчасно добиратися до роботи в затишній і дружній атмосфері. Ви можете зв’язатися з нами через форму зворотного зв’язку або за номером телефону, вказаним на сайті.

Надіслати
Надіслати