аренда буса киев Замовте просто зараз Корпоративне таксі
для вашого бізнесу
Від 400 грн / годПередзвонити мені
Передзвонити мені
Транспортно-туристичні послуги від RAZVOZKA-KIEV

Про компанію

Наша компанія допоможе Вам вирішити транспортні проблеми: підберемо необхідні транспорт і організуємо перевезення співробітників, покупців великих торгових центрів, офісних працівників. Також організуємо пасажирські перевезення по всій Україні.

Доставка співробітників і покупців є важливою складовою будь-якого виробничого процесу малих і великих підприємств, торгових центрів. Багато замовників зацікавлені в тому, щоб доставка співробітників, розвозка персоналу, покупців здійснювалися силами транспортної компанії з урахуванням конкретних особливостей. Доставка покупців, а також співробітників доставляє безліч проблем.

Перевезення персоналу повинна здійснюється відповідно чіткого графіка.
Послуги з перевезення пасажирів повинна проходити за визначеними маршрутами.
Перевезення співробітників вимагає тимчасової гнучкості.
Саме все це може стати для фірм і підприємств справжньою проблемою. Якість обслуговування досягається за рахунок нових комфортабельних транспортних засобів, а також високої кваліфікації співробітників, організовує процес перевезення.

Наші співробітники розробляють найефективніші і найкоротші маршрути, що в кінцевому підсумку призводить до зниження вартості послуги і високу конкурентоспроможність. Для того, що б доставка покупців, а також службова розвозка співробітників були ефективно, грамотно організовані пропонуємо Вам скористатися послугами нашої компанії.

Завдяки співпраці з нами, Ви можете бути абсолютно впевнені що доставка покупців до торгових центрів, службова розвозка співробітників офісних центрів, підприємств, буде організована на найвищому рівні і за прийнятними цінами. Ми будемо раді до будь-якій формі співпраці. Спасибі, що відвідали наш сайт!

аренда автобуса
аренда спринтера киев
20 автобусів

У нас Власний автомобільний парк

Пунктуальність

Приїжджаємо вчасно, а при невеликій затримки не меням ціну послуги

Більше ніж 3000 рейсів

Стільки замовлень з перевезення ми виконали за останній рік

Повний спектр послуг

У нас Ви зможете орендувати автобус для

аренда минивэна киев

Бус (6-8)

заказ микроавтобуса киев

Мікроавтобус (9-21)

аренда микроавтобуса киев

Автобус (25-50)

Задайте питання по телефону:
Оператори доступні 24/7
Або пишіть на пошту:
razvozka-kiev@ukr.net
Відповідаємо на ваші листи ШВИДКО