Cлужбовий автобус


розвозка співробітників
перевезення робітників
доставка співробітників

Своєчасне прибуття на роботу – гарантія гарної організації робочого процесу і якісної взаємодії між людьми. Внаслідок значного скупчення пасажирів в громадському транспорті, негативного впливу природних умов та інших несприятливих чинників, співробітник змушений спізнюватися, що погано позначається на його робочої активності. На щастя, є вихід із ситуації – службовий автобус зможе швидко доставити співробітників у вказане місце, а потім розвести всіх по домівках після важкого трудового дня.

Особливості нашої послуги

Крім того, що робочий процес буде налагоджений, весь персонал буде відчувати себе комфортно і затишно знаючи, що не доведеться витрачати свій час і ресурси на дорогу. Автобус службовий управляється досвідченими водіями з великим стажем, тому ви, як керівник, можете бути спокійні й не переживати про безпеку своїх підлеглих.

Наша команда пропонує вигідні умови та комфортабельний, чистий і технічно справний транспорт. Ми працюємо цілодобово і здійснюємо пасажирські перевезення як в Києві, так і в Київській області. Наші послуги допоможуть вам правильно організувати робочий день ваших співробітників і зробити його ще більш ефективним.

Надіслати
Надіслати