Оренда мікроавтобуса


оренда мікр. на 8-18 осіб
оренда мікр. на 20 осіб
оренда мікр. по годинах
оренда мікр. Мерседес Спринтер

Для групових пасажирських перевезень найбільш зручним видом транспорту є мікроавтобус. Він підходить для швидкого комфортного пересування по місту, подорожей на великі відстані, розвезення співробітників, виїзду на природу, безпечного перевезення дітей. Перевезення пасажирів мікроавтобусом призначені для групи людей до 20 осіб. На відміну від великих автобусів намиста відрізняються більш високою швидкістю і маневреністю, відмінною прохідністю й економічністю. Якщо для вашого заходу необхідний мікроавтобус, оренда в нашій компанії дозволить отримати сервіс високого рівня і заощадити ваші гроші.

Зручна оренда мікроавтобуса на вигідних умовах

Наша компанія володіє укомплектованим парком сучасних мікроавтобусів, автобусів і мінівенів. Автотранспорт підібраний для максимального комфорту і безпеки пасажирів при швидкісному пересуванні. Обслуговуючий персонал уважно стежить за технічним станом транспорту і гігієнічними умовами в салоні. Кваліфіковані водії з багаторічним стажем знають, як зробити поїздку швидку та спокійну. Якщо вам необхідна оренда мікроавтобуса з водієм, ми також можемо запропонувати дану послугу. Всі наші клієнти завжди залишаються задоволеними, а більшість з них користується послугами компанії на постійній основі.

Від чого залежить вартість оренди мікроавтобусів

Якщо ви збираєтеся замовити таксі мікроавтобус, то наші фахівці запропонують доступну вартість. За рахунок вибору найбільш підходящого виду транспорту, низької витрати палива і організації оптимального маршруту ви отримаєте додаткову економію.

Вартість оренди мікроавтобуса буде залежати від наступних факторів:

  • клас і модель транспорту;
  • маршрут і час оренди;
  • пору року і доби;
  • призначення поїздки;
  • специфічні побажання пасажирів.

Де можна вигідно замовити мікроавтобус в оренду

В нашій компанії ви можете виконати цілодобове замовлення мікроавтобуса будь-якого типу і місткості. Крім стандартного набору послуг ми завжди знаходимо для кожного клієнта індивідуальне рішення. Можлива будь-яка форма оплати. Якщо вам терміново потрібен був транспорт, ми подамо його до точки призначення в найкоротший термін. Телефонуйте за вказаними на сайті телефонами, залишайте замовлення в формі зворотного зв’язку або пишіть на електронну пошту. Наші менеджери оперативно дадуть відповідь на будь-яке ваше питання і підберуть найкращий автотранспорт.

Надіслати
Надіслати