Пасажирські перевезенняекскурсійні поїздки
заміські поїздки
трансфер в аеропорт
трансфер на ЖД
зустріч іноземців
оренда VIP автобуса
– автобус на корпоратив

Пасажирські перевезення автобусами та мікроавтобусами є найбільш поширеним видом приватної групового перевезення людей. Дані види транспорту застосовуються для доставки співробітників підприємств, розвезення дітей і школярів, організації свят, заміських та екскурсійних поїздок, трансферів в аеропорт і на вокзал, міських і міжміських перевезень. Такі пасажироперевезення є оптимальними у співвідношенні комфорту, безпеки, швидкості і вартості послуг. Сучасні автобуси і мікроавтобуси відрізняються хорошою прохідністю і достатньою маневреністю, економною витратою палива, надійністю і мобільністю.
Пасажирські перевезення в Україні ліцензуються, тому варто уважно вибирати виконавця послуг. Сьогодні на ринку з’явилося безліч недобросовісних компаній, які надають сервіс низького рівня при високих тарифах. Наша компанія пропонує якісні пасажирські перевезення в Києві та Київській області на вигідних умовах.

Комфортні та доступні пасажирські перевезення по Україні

Наша компанія надає разові послуги і пропонує довгострокове співробітництво. Ми виконуємо пасажирські перевезення по Києву для приватних осіб і комерційних клієнтів. Більшість замовників користуються нашими послугами повторно при виникненні необхідності. З відгуками комерційних клієнтів ви можете ознайомитися у відповідному розділі на сайті. Нас вибирають завдяки високому професіоналізму водіїв і допоміжного персоналу, широкому вибору автотранспорту, надійності та пунктуальності, доступному рівню цін.
Одним з наших переваг є широкий спектр послуг. Ми допоможемо швидко і недорого вирішимо будь-яке транспортне питання замовника. Якщо вас цікавлять пасажирські перевезення, автобус стане оптимальним видом транспорту для перевезення груп людей від 20 до 50 осіб. При необхідності перевезти до 20 пасажирів варто вибирати мікроавтобуси, до 6 осіб – мінівен.

Від чого залежить ціна пасажирських перевезень по Україні

Наші клієнти можуть бути впевнені в чесності та прозорості цінової політики компанії. Для безкоштовного розрахунку перевезення ви можете залишити заявку на сайті або зателефонувати. Завдяки використанню економічного автотранспорту, високої кваліфікації водіїв, грамотному вибору маршруту клієнти отримують найвигідніші ціни в регіоні.

Якщо ви збираєтеся замовити пасажирські перевезення, ціна за кілометр буде залежати від таких факторів:

  • вид транспорту;
  • місткість і технічні характеристики;
  • терміновість замовлення;
  • мета поїздки;
  • вік пасажирів;
  • час доби та пору року.

Де можна вигідно замовити приватні пасажирські перевезення в Києві

Наша компанія пропонує комфортні та безпечні пасажирські перевезення автобусами за доступними цінами. Ми працюємо цілодобово без свят і вихідних. Для отримання безкоштовної консультації або оформлення замовлення телефонуйте на контактні телефони, пишіть на електронну пошту або залишайте заявки прямо на сайті.

Надіслати
Надіслати