Оренда VIP автобуса


Для комфортабельного швидкого перевезення групи пасажирів з аеропорту в центр міста або готель і назад доцільним рішенням буде VIP трансфер. Такий спосіб пересування відмінно підійде для перевезення іноземних гостей, важливих клієнтів, бізнес-партнерів, керівників компаній. VIP перевезення в Києві користується попитом, оскільки дістатися до аеропорту громадським транспортом або на таксі не тільки не престижно, але також дуже незручно. Це забирає велику кількість часу і створить незручності з багажем.

Комфортабельні та доступні VIP перевезення

В нашому автопарку є комфортний і безпечний мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter місткість 20 пасажирів. Він відрізняється швидкістю, маневреністю і зручним салоном. Для VIP трансферу невеликих груп до 6 осіб ми пропонуємо мінівен Mercedes-Benz Viano. Для групи пасажирів до 50 осіб ми можемо надати автобус підвищеного комфорту Setra. У салоні встановлені розсувні сидіння з індивідуальним вентилюванням, підсвічуванням і столиками. Автобус обладнаний системою кліматичного контролю, телевізорами та туалетом. Також при необхідності ми підберемо для вас будь-який інший транспорт люкс або бізнес-класу.

Чому у нас вигідно замовити VIP трансфер Бориспіль Київ

VIP трансфер в Києві є не найдешевшою послугою. При цьому у нас за вартістю він не сильно відрізняється від стандартних перевезень. Грамотна організація діяльності, вміле планування маршрутів, професіоналізм водіїв і керівництва дозволяють нам запропонувати клієнтам прийнятні обґрунтовані ціни. Ми ніколи не беремо за послугу більше грошей, ніж вона коштує насправді. Для замовлення транспорту телефонуйте цілодобово за телефоном, залишайте заявки на сайті або пишіть на електронну пошту.

Надіслати
Надіслати
[/ vc_column][/ vc_row]