Трансфер в аеропорт


Трансфер – послуга з перевезення групи пасажирів і багажу в аеропорт або з аеропорту. Трансфер Бориспіль в Києві користується величезною популярністю, оскільки аеропорт знаходиться за межами міста на відстані близько 35 км від центру. Найбільш швидким і комфортним способом трансферу з аеропорту є використання замовних автобусів і мікроавтобусів. При цьому ви не будете залежати від громадського транспорту і таксистів, значно скоротите час дороги та зможете відразу потрапити в потрібний пункт у місті.

Швидкий і недорогий трансфер в Бориспіль з Києва

Наша компанія пропонує якісні послуги трансфер Бориспіль за доступними цінами. Ви можете замовити комфортабельний мінівен для групи з 6 осіб, сучасний мікроавтобус при кількості пасажирів до 20 осіб і швидкий місткий автобус під час перевезення групи до 50 осіб. Чистий зручний транспорт доставить пасажирів в готель, центр міста або з будь-якого названою адресою. Замовляти трансфер в аеропорт необхідно заздалегідь, щоб ми могли підібрати найбільш підходящий автобус і подати його точно до наміченого часу. Наші водії завжди пунктуальні, тому вам не доведеться поспішати або в останній момент оформляти посадочні документи.

Як визначається вартість трансферу в Києві Бориспіль

Своєчасне замовлення автобуса обійдеться групі пасажирів значно дешевше, ніж пошук перевізника за місцем. Це також зручно, адже транспорт гарантовано буде вас чекати в обумовлений час. Дізнатися точну вартість послуги можна, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши по телефону.

Ціна трансферу в Бориспіль розраховується залежно від таких критеріїв:

  • тип транспорту;
  • місткість і технічні характеристики;
  • пройдений кілометраж;
  • час доби;
  • своєчасність замовлення.

Чому у нас вигідно замовити трансфер в аеропорт Бориспіль

Наша компанія пропонує послуги трансферу до Борисполя – Київ на найвигідніших умовах. Ми допоможемо під час і з комфортом дістатися до місця призначення або в аеропорт групам туристів, сім’ям з дітьми, співробітникам компаній. Якщо рейс затримується, водій почекає його прибуття. Він зустріне авіапасажирів і проведе їх до автобусу. Автобуси мають місткі відсіки для багажу. Наш транспорт знаходиться у відмінному технічному стані, тому поломки в дорозі практично виключені. Для замовлення телефонуйте за телефонами або залишайте заявку на сайті.

Надіслати
Надіслати